Rada nadzorcza

Zygmunt Grajkowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy w obszarze inwestycji kapitałowych, w tym transakcji fuzji i przejęć oraz konsultingu strategicznego, nakierowanego na wzrost wartości spółki - zwłaszcza w sektorach nowych technologii i usług.

W roku 1987 założył Technimex - jedną z pierwszych spółek prawa handlowego w Polsce. Od 1996 roku swoje kompetencje rozwijał na stanowisku dyrektora w polskim departamencie Corporate Finance międzynarodowej firmy doradczej Price Waterhouse, gdzie odpowiadał za usługi M&A (mergers & acquisitions) oraz jako wiceprezes największego w tej części Europy funduszu inwestycyjnego typu Private Equity zarządzanego przez Enterprise Investors, gdzie był odpowiedzialny za inwestycje w sektorze nowych technologii.

Jako członek, a w wielu wypadkach przewodniczący Rad Nadzorczych (w tym spółek giełdowych), aktywnie włączony był w procesy budowania strategii rozwoju, konstrukcji budżetów operacyjnych i finansowych oraz monitorowania bieżących wyników nadzorowanych spółek.

Od 2002 roku prowadzi własną firmę konsultingową VBM Consulting która zrealizowała z sukcesem ponad 60 projektów typu M&A i usług doradczych w zakresie budowy strategii wzrostu wartości spółek dla ich akcjonariuszy.

Dr Robert Gutsche
Członek Rady Nadzorczej

Od 1 marca Dyrektor Finansowy Grupy Röhlig oraz członek zarządu Röhlig Logistics. Odpowiedzialny za finanse, podatki, sprawy prawne oraz IT. Wcześniej związany z IFA Holding GmbH, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego oraz z KMPG Germany, jako Partner i Członek Zarządu. Jest prawnikiem, certyfikowanym księgowym i audytorem.  

Friedrich Rather
Członek Rady Nadzorczej

Doświadczony i ceniony przedsiębiorca. Współzałożyciel KORONA Candles S.A., największego producenta świec zapachowych w Europie i dostawcy marek własnych (tzw. "private label") dla renomowanych międzynarodowych koncernów. Pod jego skrzydłami firma zajęła czołową pozycję na światowym rynku produkcji świec, a w 2018 roku została kupiona przez branżowego inwestora. Obecnie założyciel i prezes zarządu HSH Chemie – wiodącego dystrybutora środków chemicznych w Europie Centralnej, z siedzibą w Hamburgu. Firma posiada 30 lat doświadczenia i obecnie obsługuje 22 europejskie rynki.

 

Zapytanie ofertowe