Control Tower

Kompleksowo zarządzamy całymi łańcuchami dostaw, dostosowując najlepsze rozwiązania do potrzeb naszych klientów. Osiągamy to dzięki naszemu doświadczeniu operatora logistycznego o globalnych możliwościach.

 
Łączymy w sobie nasze trzy wysokorozwinięte produkty (logistyka kontraktowa, usługi celne, usługi logistyczne w ramach frachtów: drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego) z reprezentacją i sprawozdawczością podatkową.

Nawet mało skomplikowany łańcuch dostaw obsługiwany jest przez wiele działów operacyjnych i podwykonawców. By sprawnie funkcjonował, powinien być odpowiednio koordynowany w ramach Control Tower Service.

Model 4PL - Control Tower – wiąże się z przekazaniem przez naszych klientów informacji o swoim biznesie, segmentacji produktów i docelowych odbiorcach, a my opracowujemy optymalne rozwiązania, pod kątem ekonomicznym, terminowości i bezpieczeństwa łańcucha dostaw. 

W ramach Control Tower:
  • projektujemy rozwiązania logistyczne,
  • zarządzamy procesami logistycznymi klienta,
  • realizujemy poszczególne zadania,
  • monitorujemy procesy,
  • raportujemy.

W tym modelu współpracy kompleksowo zarządzamy procesami logistycznymi klienta i koordynujemy działania wszystkich zaangażowanych w proces partnerów.

 

shutterstock_1385852927.jpg
 
Zachęcamy do składania zapytań przez poniższy formularz – skontaktujemy się z Państwem.

Administratorem danych osobowych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu odbywa się w celu przesłania zamówionej informacji handlowych o usługach świadczonych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z pełną treścią obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami może Pan/Pani zapoznać się poprzez naszą stronę internetową w zakładce Polityka prywatności ("Klauzula informacyjna zapytanie ofertowe"). We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A. może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected].

*Pole obowiązkowe

Nasi Klienci

pub/loga/igepa_logo.jpg
pub/loga/shoenberger_logo.jpg
pub/loga/05.png
pub/loga/bielenda.jpg
pub/loga/agata_logo.jpg
pub/loga/lg_logo.jpg
pub/loga/06.png
pub/loga/beliani3.png
pub/loga/philip_morris_logo.jpg
pub/09.png
pub/loga/03.png
pub/loga/knauf_logo.jpg
pub/loga/meblobranie.png
pub/loga/gps.png
pub/10.png
pub/loga/geofizyka_logo.jpg
pub/loga/02.png
pub/loga/warner_logo.jpg
pub/loga/mondelez_logo.jpg
pub/loga/baumit.jpg
pub/loga/smyk_logo.jpg
pub/loga/mapei2_logo.png
pub/loga/metro_logo.jpg
pub/loga/selena_logo.jpg
pub/referencje/grupa_azoty_logo.jpg
pub/loga/beko.png
pub/loga/sarantis_logo.jpg
pub/loga/04.png
pub/loga/whirlpool_logo.jpg