Transport morski

Współpracujemy z kluczowymi armatorami na całym świecie realizując dostawy importowe oraz eksportowe.

NASZA OFERTA

Co nas wyróżnia?

Transport morski to jeden z kluczowych produktów Grupy Rohlig od ponad 160 lat. Rocznie nasi Klienci powierzają nam do obsługi ponad 400 000 TEU cargo.

Dzięki naszym agencjom celnym oraz miejscu uznanemu urzędu celnego, realizujemy odprawy w maksymalnie krótkim czasie. Pełnimy również funkcję NVOCC (non vessel operating common carrier) - publicznego przewoźnika morskiego bez własnych środków transportu.

Nasza oferta transportu morskiego obejmuje ładunki skonteneryzowane FCL w eksporcie i imporcie, regularny serwis LCL, ładunki konwencjonalne i niebezpieczne, obsługę magazynową i przeładunki, doradztwo, ubezpieczenia oraz odprawy celne, a także monitoring przesyłek.

 

Warto wiedzieć

Dlaczego ROHLIG SUUS Logistics?

Szybka i niezawodna realizacja transportu, w oparciu o współpracę z własną, globalną siecią Rohlig & Co oraz silną siatkę biur na Dalekich Wschodzie i w USA, biur portowych w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie, a także lokalnych w całej Polsce.
Bezpośrednio nadzorujemy operacje w kluczowych regionach świata dzięki współpracy z własną, globalną siecią Rohlig & Co.
Posiadamy własny konosament, którym dysponują wyłącznie liderzy rynku.
Oferujemy korzystne stawki dzięki globalnej sieci zakupowej oraz przejrzystej ofercie bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat.
Zapewniamy krótki transit-time dzięki dekonsolidacji przesyłek we własnych terminalach na terenie całej Polski oraz własnej sieci kolekcji i dystrybucji przesyłek w 24 h.
Zajmujemy się odprawą celną w Polsce i Niemczech, we własnych agencjach celnych w procedurze uproszczonej z odroczonym VAT.

Nasi Klienci

pub/referencje/grupa_azoty_logo.jpg
pub/loga/philip_morris_logo.jpg
pub/loga/knauf_logo.jpg
pub/loga/lg_logo.jpg
pub/loga/metro_logo.jpg
pub/loga/mondelez_logo.jpg
pub/loga/06.png
pub/loga/beliani3.png
pub/loga/03.png
pub/09.png
pub/loga/02.png
pub/loga/04.png
pub/loga/meblobranie.png
pub/loga/bielenda.jpg
pub/loga/selena_logo.jpg
pub/loga/sarantis_logo.jpg
pub/loga/mapei2_logo.png
pub/loga/05.png
pub/loga/geofizyka_logo.jpg
pub/loga/agata_logo.jpg
pub/loga/shoenberger_logo.jpg
pub/loga/whirlpool_logo.jpg
pub/loga/smyk_logo.jpg
pub/10.png
pub/loga/baumit.jpg
pub/loga/beko.png
pub/loga/igepa_logo.jpg
pub/loga/warner_logo.jpg
Zapytanie ofertowe