Zarządzanie łańcuchem dostaw

 Projektujemy łańcuchy dostaw i skutecznie je wdrażamy.

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Każda firma, niezależnie od branży, posiada specyficznie zorganizowany łańcuch dostaw obejmujący kontrahentów zapewniających komponenty, produkty i usługi (logistyczne i informatyczne).

Suma wielu usług logistycznych oferowanych przez operatorów logistycznych nie tworzy w sposób automatyczny zintegrowanego łańcucha dostaw. Planowanie i koordynacja całego łańcucha dostaw obejmuje ustalenie optymalnej wielkości produkcji, częstotliwość i sposób dostaw, planowanie tras przewozów, a nawet obszar fiskalny, jakim jest uwzględnienie składu celnego w projektowanym procesie logistycznym.

Nasze rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw łączą w sobie logistykę kontraktową, usługi celne fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy. Nasi specjaliści połączą i skoordynują poszczególne elementy łańcucha dostaw, w ramach Supply Chain Solutions. Projektujemy całe łańcuchy dostaw, a następnie skutecznie je wdrażamy.

Dokonujemy analizy obecnych procesów i razem z klientami projektujemy nowe rozwiązania. Proponujemy możliwe scenariusze, których celem są usprawnienia przynoszące korzyści klientowi, w każdym elemencie analizowanego łańcucha dostaw. Zespół SUUS Advisory doradza w zakresie strategii łańcucha dostaw, sieci dystrybucyjnej oraz centrów dystrybucyjnych, a w ramach Control Tower kompleksowo zarządzamy całymi łańcuchami dostaw i koordynujemy działania wszystkich zaangażowanych w proces partnerów.

Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala osiągnąć niezbędną transparentności z dwukierunkowym przepływem informacji towarzyszącej przepływowi produktów czy komponentów. Na potrzeby konkretnych projektów tworzymy raporty online o treści specyficznej tylko dla klienta. 

 

Dowiedz się więcej o Supply Chain Solutions i wypełnij poniższy formularz.

Administratorem danych osobowych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu odbywa się w celu przesłania zamówionej informacji handlowych o usługach świadczonych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z pełną treścią obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami może Pan/Pani zapoznać się poprzez naszą stronę internetową w zakładce Polityka prywatności ("Klauzula informacyjna zapytanie ofertowe"). We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A. może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected].

*Pole obowiązkowe