SUUS Advisory

Pomagamy naszym klientom budować przewagę konkurencyjną poprzez optymalizację łańcuchów dostaw.

Postpandemiczne łańcuchy dostaw wymagają optymalizacji

Wyniki badania rynku

Ostatnie prawie 2 lata upłynęły pod znakiem pandemii COVID-19 i jej następstw.
Przedsiębiorcy na całym świecie musieli stawić czoła wyzwaniom, z którymi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia.
Łańcuch dostaw okazał się jak nigdy do tej pory fundamentalną kwestią dla funkcjonowania przedsiębiorstw.
Sprawna logistyka firm handlowych czy produkcyjnych okazała się sferą budowy przewagi konkurencyjnej.


Kim jesteśmy?

SUUS Advisory jest działem doradztwa łańcucha dostaw ROHLIG SUUS Logistics. Pomagamy naszym klientom budować przewagę konkurencyjną poprzez optymalizację łańcuchów dostaw. Rzeczywistość stawia przed firmami produkcyjnymi i handlowymi coraz to nowe wyzwania w zakresie zaopatrywania klientów, budowania zapasów magazynowych czy też poszukiwania alternatywnych dostawców. Coraz wyższe koszty przy jednocześnie rosnących oczekiwaniach klientów wymagają budowania elastycznych łańcuchów dostaw lub modyfikacji istniejących. SUUS Advisory pomaga klientom odpowiedzieć na strategiczne wyzwania łańcucha dostaw.

SUUS Advisory

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy praktykami łańcucha dostaw w zakresie jego wszystkich części. Projektujemy rozwiązania logistyczne a następnie je wdrażamy. Cechuje nas bardzo dobra znajomość realiów rynkowych. Doradzając klientom proponujemy rozwiązania w oparciu o rzeczywistą infrastrukturę oraz takie, które są możliwe do wdrożenia w danym otoczeniu biznesowym.

Supply Chain Advisory by Supply Chain PractisionersZachęcamy do składania zapytań przez poniższy formularz – skontaktujemy się z Państwem.

Administratorem danych osobowych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu odbywa się w celu przesłania zamówionej informacji handlowych o usługach świadczonych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z pełną treścią obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami może Pan/Pani zapoznać się poprzez naszą stronę internetową w zakładce Polityka prywatności ("Klauzula informacyjna zapytanie ofertowe"). We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A. może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected].

*Pole obowiązkowe