Zrównoważony rozwój

Naszą misją jest zwiększanie wydajności działalności naszych klientów przez dostarczanie inteligentnych rozwiązań logistycznych. Wspólnie budujemy zrównoważone łańcuchy dostaw, szczególną wagę przywiązując do wpływu społecznego i środowiskowego. Wnosimy wartość dodaną do realizowanych procesów logistycznych, zapewniając profesjonalne, kompleksowe i elastyczne usługi stworzone jako skuteczniejsza i bardziej ekonomiczna alternatywa dla własnych działań. Swoje kluczowe działania opieramy na trzech filarach:

SUUStainability Report 2023

Aktualności

Największy polski operator logistyczny ROHLIG SUUS Logistics udostępnia swój drugi raport ESG

ROHLIG SUUS Logistics to polska firma rodzinna, która od lat stawia na zrównoważony rozwój. SUUStainability 2023 to druga publikacja operatora logistycznego obrazująca podejmowane projekty w zakresie: społecznym, środowiskowym i ładu korporacyjnego. Poza działaniami w Polsce w nowym raporcie uwzględniono również spółki zagraniczne.

Więcej
ROHLIG SUUS Logistics z pierwszym raportem ESG

ROHLIG SUUS Logistics, największy polski operator logistyczny, opublikował swój pierwszy raport ESG, skupiający się na kwestiach wpływu na środowisko, społecznej odpowiedzialności oraz ładu korporacyjnego. Firma upubliczniła też swój ślad węglowy, obliczony dla wszystkich trzech zakresów emisji.

Więcej
Słoweński oddział pomaga innym. Razem dla lepszego jutra!

ROHLIG SUUS Logistics Słowenia wsparł akcję DEŽELAK JUNAK 2022. To charytatywny projekt słoweńskiego Radio 1 – jednej z najpopularniejszych rozgłośni radiowych w kraju.

Więcej
Zapytanie ofertowe