ONE STEP AHEAD

Globalne możliwości w kompleksowym łańcuchu dostaw

Nasze rozwiązania

Aktualności Wszystkie

Komunikaty prasowe
SUUS zwiększa wsparcie klientów na Śląsku w eksporcie i imporcie towarów. Operator otworzył skład celny w Sosnowcu

Rohlig SUUS Logistics dostrzega rozwój gospodarczy Śląska i rozszerza ofertę usług logistycznych dla firm działających w regionie. Największy polski operator uruchomił skład celny w Sosnowcu, aby jeszcze skuteczniej wspierać przedsiębiorstwa w imporcie i eksporcie towarów. Jest to ósmy skład celny operatora w Polsce.

Więcej

Usługi logistyczne Wszystkie

Zbudowaliśmy własny system dystrybucji drobnicowej o zdolności realizacji dostaw w 24 h, zaś w Europie partnerski system drobnicowy obsługujący około 300 regularnych połączeń drogowych tygodniowo.
Zapewniamy najszybszą, możliwą na rynku, dostawę przesyłek do destynacji na całym świecie. Współpracujemy z 60. liniami lotniczymi w ramach partnerstwa z międzynarodową Grupą Logistyczną Rohlig, gwarantując szeroki wybór stawek dla naszych Klientów.
Fracht morski to jeden z kluczowych produktów Grupy Rohlig od ponad 160 lat. Rocznie nasi Klienci powierzają nam do obsługi ponad 400 000 TEU cargo. Dzięki naszym agencjom celnym oraz miejscu uznanemu urzędu celnego, realizujemy odprawy w maksymalnie krótkim czasie. Pełnimy również funkcję NVOCC (non vessel operating common carrier) - publicznego przewoźnika morskiego bez własnych środków transportu.
Oferujemy międzynarodowe transporty kolejowe, współpracując z renomowanymi przewoźnikami towarowymi i spedytorami w Europie i Azji. Realizujemy regularne, cotygodniowe serwisy z Europy do Chin. Specjalizujemy się w organizacji przewozów na takich kierunkach jak: Rosja, Ukraina, Białoruś, Gruzja, Armenia Kazachstan, Uzbekistan, Mongolia, Tadżykistan, Turkmenistan, czy Kirgizja.
Zawsze dążymy do obniżania kosztów wszystkich elementów procesu logistycznego. Naszym klientom proponujemy przemyślane rozwiązania logistyczne dostosowane do ich potrzeb. Korzystając z naszego doświadczenia będziesz mógł optymalnie zaprojektować potrzeby logistyczne Twojej firmy - niezależnie od jej wielkości.
W naszych agencjach celnych na terenie całego kraju realizujemy: pełną gamę procedur celnych, w tym procedury uproszczone znacząco skracające czas odprawy (AEO), również z zastosowaniem rozliczenia podatku VAT w deklaracji VAT na podstawie art. 33a Ustawy o podatku VAT, obsługę towarów na składach celnym wysokiego składowania, konsygnacyjnym oraz magazynie celnym, profesjonalne doradztwo celne itp.
Zawsze dążymy do obniżania kosztów wszystkich elementów procesu logistycznego. Naszym klientom proponujemy przemyślane rozwiązania logistyczne dostosowane do ich potrzeb. Korzystając z naszego doświadczenia będziesz mógł optymalnie zaprojektować potrzeby logistyczne Twojej firmy - niezależnie od jej wielkości.
Kompleksowo obsługujemy e-sklepy. Zarządzamy zapasami, kompletujemy zamówienia, pakujemy i dostarczamy bezpośrednio z magazynu do odbiorców indywidualnych.

Nasi Klienci

pub/loga/03.png
pub/loga/mapei2_logo.png
pub/loga/05.png
pub/loga/baumit.jpg
pub/loga/smyk_logo.jpg
pub/loga/sarantis_logo.jpg
pub/loga/igepa_logo.jpg
pub/loga/mondelez_logo.jpg
pub/loga/04.png
pub/loga/meblobranie.png
pub/09.png
pub/10.png
pub/referencje/grupa_azoty_logo.jpg
pub/loga/bielenda.jpg
pub/loga/shoenberger_logo.jpg
pub/loga/beko.png
pub/loga/whirlpool_logo.jpg
pub/loga/beliani3.png
pub/loga/lg_logo.jpg
pub/loga/warner_logo.jpg
pub/loga/philip_morris_logo.jpg
pub/loga/geofizyka_logo.jpg
pub/loga/06.png
pub/loga/knauf_logo.jpg
pub/loga/selena_logo.jpg
pub/loga/02.png
pub/loga/agata_logo.jpg
pub/loga/metro_logo.jpg
Zapytanie ofertowe