Transport drogowy

Zapewniamy dedykowany system dystrybucji krajowej oraz partnerską sieć połączeń międzynarodowych, obsługującą ok. 300 regularnych linii tygodniowo.

Centralny korytarz transportowy

Własny serwis dla przesyłek drobnicowych łączący Polskę, Czechy, Słowację i Węgry to szybsza dostawa z konkurencyjnymi stawkami.

Nowy serwis drobnicowy tworzący centralny korytarz transportowy został stworzony z myślą o eksporcie i imporcie na rynkach państw Europy Środkowej. To rozwiązanie łączące wiedzę kompleksowego operatora logistycznego o globalnych możliwościach z doświadczeniem oddziałów w Czechach na Węgrzech i Słowacji.

Transport odbywa się na trasie Katowice – Ostrawa – Żylina – Budapeszt.

Zalety centralnego korytarza transportowego:

  • Własna sieć transportu drobnicowego
  • Codzienne wyjazdy
  • Krótki transit time (24h)
  • Terminowość dostaw
  • Konkurencyjne stawki
  • Elastyczność i doświadczenie kompleksowego operatora logistycznego z własnymi oddziałami w Czechach na Węgrzech i Słowacji. Zapewniamy stworzenie i obsługę całego łańcucha dostaw
  • Rozwiązania IT pozwalające na składanie i obsługę zleceń przez klienta oraz raportowanie
  • Możliwość integracji systemowej

 

 

Zachęcamy do składania zapytań przez poniższy formularz – skontaktujemy się z Państwem

Administratorem danych osobowych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu odbywa się w celu przesłania zamówionej informacji handlowych o usługach świadczonych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z pełną treścią obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami może Pan/Pani zapoznać się poprzez naszą stronę internetową w zakładce Polityka prywatności ("Klauzula informacyjna zapytanie ofertowe"). We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A. może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected].

*Pole obowiązkowe