Transport drogowy

Zapewniamy dedykowany system dystrybucji krajowej oraz partnerską sieć połączeń międzynarodowych, obsługującą ok. 300 regularnych linii tygodniowo.

Drobnica międzynarodowa

Planujesz przewieźć paczki lub palety, ale nie chcesz zamawiać całego pojazdu?

W naszej ofercie znajdziesz ponad 350 regularnych połączeń drobnicowych tygodniowo. Zapewniamy bezpieczne i terminowe dostawy w całej Europie oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdego klienta.

 Dlaczego warto postawić na SUUS?
 • kolekcja i dystrybucja ładunków
 • konkurencyjne stawki
 • szybkie wyceny dostępne w SUUS Portal 24/7
 • monitorowanie statusów przesyłek wg indywidualnych potrzeb
 • dla mniejszych przesyłek - codzienne połączenia w ramach systemu CargoLine
 • krótki transit time i wysoka częstość wyjazdów
 • współpraca z lokalnymi partnerami
 • podwójna obsada kierowców
mapa-polaczen-gg.png
Nasza oferta obejmuje także:
 • pełną obsługę celną
 • składowanie na terenie Polski i Europy
 • usługi dodane (np. kompletację czy tworzenie zestawów produktowych)
 • dostawy na ostatniej mili
Zobacz więcej szczegółów na temat niektórych naszych połączeń w ramach europejskich transportów drobnicowych: 

Baner_1485x400_ITALY.jpg

850_baner_hola_espagna_1.jpg

www.suus.com/pub/schemat_eksport_GG.jpg

schemat_import_gg.jpg

  *liczone od dnia wyjazdu z terminala w Polsce

    Ostatnia aktualizacja schematu wyjazdów linii drobnicowych i transit time: luty 2023 roku.

Przesyłki drobnicowe obsługujemy we współpracy z zagranicznymi firmami posiadającymi doświadczenie, odpowiednią infrastrukturę oraz głęboką znajomość lokalnych rynków. Nie jesteśmy częścią żadnej korporacji - dzięki czemu sami kształtujemy naszą sieć połączeń transportu drobnicowego i zapraszamy do współpracy najlepsze firmy na europejskim rynku.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu odbywa się w celu przesłania zamówionej informacji handlowych o usługach świadczonych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z pełną treścią obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami może Pan/Pani zapoznać się poprzez naszą stronę internetową w zakładce Polityka prywatności ("Klauzula informacyjna zapytanie ofertowe"). We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A. może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected].

*Pole obowiązkowe