Drobnica międzynarodowa

Planujesz przewieźć paczki lub palety, ale nie chcesz zamawiać całego pojazdu?

Transport drobnicowy - aktualnie w naszej ofercie znajdziesz ponad 200 regularnych połączeń drobnicowych tygodniowo.

linie_dorbnicowe.png

 powiększ infografikę

Nasze przewozy drobnicowe obejmują:

  • kolekcję i dystrybucję ładunków
  • pełną obsługę celną
  • składowanie na terenie Polski i Europy
  • krótki transit time i wysoką częstotliwość wyjazdów
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • dla mniejszych przesyłek - codzienne połączenia w ramach systemu CargoLine

Zobacz połączenia w ramach europejskich transportów drobnicowych: 

schemat_GG_PL.png

powiększ infografikę

transit_time_PL.png

powiększ infografikę

Ostatnia aktualizacja schematu wyjazdów linii drobnicowych i transit time: luty 2020 roku.

Przesyłki drobnicowe obsługujemy we współpracy z zagranicznymi firmami posiadającymi doświadczenie, odpowiednią infrastrukturę oraz głęboką znajomość lokalnych rynków. Nie jesteśmy częścią żadnej korporacji - dzięki czemu sami kształtujemy naszą sieć połączeń transportu drobnicowego i zapraszamy do współpracy najlepsze firmy na europejskim rynku.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu odbywa się w celu przesłania zamówionej informacji handlowych o usługach świadczonych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z pełną treścią obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami może Pan/Pani zapoznać się poprzez naszą stronę internetową w zakładce Polityka prywatności ("Klauzula informacyjna zapytanie ofertowe"). We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A. może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iodo@suus.com.

*Pole obowiązkowe