Transport morski

Współpracujemy z kluczowymi armatorami na całym świecie realizując dostawy importowe oraz eksportowe.

Własne konsolidacje LCL do krajów Europy Środkowej

Własne konsolidacje LCL do krajów Europy Środkowej to rozwiązanie dla klientów poszukujących zabezpieczenia dla regularnych wypłynięć z azjatyckich portów. Specjaliści na świecie zadbają, aby twoja przesyłka bezpiecznie dotarła na miejsce.

Na co dzień współpracujemy z globalną grupą logistyczną Rohlig, dzięki czemu mamy miejsca na statkach wypływających każdego tygodnia z takich miast jak m.in. Shenzhen, Ningbo, Szanghaj i innych portów na Dalekim Wschodzie.

Własne konsolidacje LCL do krajów Europy Środkowej to:

  • wiedza i najwyższa jakość usług usprawniających realizację procedur celnych i obniżających koszty, dzięki opiece agentów celnych w Azji i Europie,
  • bezpieczeństwo i stabilność serwisu zapewnianego przez globalnego operatora logistycznego z dużym doświadczeniem i ekspertami w różnych miejscach na świecie,
  • szyba dostępność towaru po rozformowaniu kontenera
  • obsługa całego łańcucha dostaw przez jednego operatora logistycznego z siecią dystrybucji w Europie Środkowej, co minimalizuje ryzyka związane z transportem,
  • przewidywalność dostaw, dzięki regularnym wypłynięciom z głównych portów w Chinach,
  • rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, które wypracowaliśmy przez lata obsługi drobnicy morskiej.
Zachęcamy do składania zapytań przez poniższy formularz – skontaktujemy się z Państwem.

Administratorem danych osobowych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu odbywa się w celu przesłania zamówionej informacji handlowych o usługach świadczonych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z pełną treścią obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami może Pan/Pani zapoznać się poprzez naszą stronę internetową w zakładce Polityka prywatności ("Klauzula informacyjna zapytanie ofertowe"). We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A. może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected].

*Pole obowiązkowe