W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce oraz środkami mającymi zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 wprowadzonymi przez inne państwa, informujemy, że na bieżąco monitorujemy sytuację zarówno w Polsce, Europie, jak i na świecie. Staramy się, aby mimo zmian i ograniczeń oferowany serwis przebiegał sprawnie. Proponujemy również naszym klientom alternatywne rozwiązania.

W trosce o zapewnienie ciągłości dostaw należy mieć na uwadze ewentualność chwilowego obniżenia sprawności operacji w niektórych państwach czy regionach. Spowodowane jest to zarówno przez nakładające się na siebie sytuację epidemiologiczną i ograniczone zasoby operacyjne, jak również zwiększony wolumen w okresie świątecznym. Staramy się jednak na bieżąco je minimalizować.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta lub bezpośrednio z Państwa opiekunem handlowym.

Z uwagi na rozwój sytuacji zapewniamy naszych Klientów, że jeśli sytuacja ulegnie zmianie, będziemy na bieżąco o niej informować i zaproponujemy skorzystanie z alternatywnych rozwiązań. Liczymy, jako Państwa partnerzy biznesowi, na Waszą wyrozumiałość.

 

Z uwagi na rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa (COVID-19),która wyczerpuje znamiona siły wyższej oraz okoliczności całkowicie niezależnych od wykonawcy - usług spedycyjnych, przewozowych i logistycznych - informujemy, iż niezależnie od ROHLIG SUUS Logistics istnieje realne ryzyko ograniczenia możliwości zorganizowania i wykonania usług na niektórych kierunkach, w tym dostarczenia Państwa przesyłek na czas, a także istnieje możliwość odmowy przyjmowania niektórych zleceń do realizacji.

Z powodu na okoliczności zewnętrzne, takie jak blokady, obowiązkowe kontrole, mierzenie temperatury kierowcom, stany wyjątkowe w niektórych krajach, prosimy Państwa o wzięcie tego pod uwagę, przy planowaniu kolejnych dostawy oraz wspólne z ROHLIG SUUS Logistics ustalanie dalszego trybu postępowania. Prosimy o poinformowanie Państwa klientów o okolicznościach, celem uniknięcia również Państwa odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, spowodowaną siłą wyższą.
 

Zapytanie ofertowe