dfgdfgdfgdfgd
Firma

SUUS Logistics w Rosji

Otwarcie spółki córki w St. Petersburgu to element strategii ekspansji ROHLIG SUUS Logistics na rynkach wschodnich tj. Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Mongolia, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgizja, Turkmenistan.

Przez wiele lat w ramach kierunków wschodnich realizowaliśmy dedykowane usługi logistyczne dla klientów projektowych. Obecnie, na bazie wieloletnich doświadczeń w obsłudze złożonych łańcuchów dostaw, udostępniamy szeroki pakiet regularnych usług dla przedsiębiorców z całego świata - dużych i małych firm.  Jesteśmy także wyłącznym partnerem globalnej sieci Rohlig obsługującym wszystkich klientów grupy na kierunkach wschodnich.

Szczegóły na temat pakietu GoEAST są dostępne na dedykowanej stronie www.goeast.eu

Nasz zespół SUUS Logistics w Rosji zapewnia lokalną obsługę wszystkim klientom, którzy rozwijają swój biznes na rynkach wschodnich. Biuro koncentruje się przede wszystkim na obsłudze operacyjnej przesyłek globalnych i europejskich. Spółka udostępnia pełen zakres usług logistycznych: fracht morski i lotniczy, fracht drogowy oraz kolejowy i intermodalny, wraz z obsługą celną. Dodatkowo nadzoruje działalność naszych centrów konsolidacyjnych w Petersburgu i Moskwie, a także na Ukrainie.

 

Drukuj stronę

Popularne tematy