Płatność BLIKIEM u kierowcy

Codziennie, w całej Polsce, dostarczamy przesyłki ze sklepów internetowych. Wiemy jak ważna jest wygoda i bezpieczeństwo płatności za zamówione on line produkty. Dlatego, jako pierwszy operator logistyczny, uruchomiliśmy możliwość płatności BLIKIEM.

Jeśli to my realizujemy dostawę, nie ma już konieczności wcześniejszego wypłacania pieniędzy z bankomatu i przekazywania ich kierowcy w momencie dostawy pralki, lodówki lub innego zamówionego towaru. Dzięki temu zakup sprzętu AGD czy mebli przez internet staje się jeszcze wygodniejszy. Jedynie co warto wcześniej sprawdzić to swój limit dla transakcji dokonywanych BLIKIEM w aplikacji banku.

Jak płacić BLIKIEM u kierowcy SUUS Logistics?

W przypadku płatności BLIKIEM kierowca poprosi o podanie 6-cyfrowego kodu, który otrzymujecie w aplikacji banku. Po wpisaniu kodu do urządzenia mobilnego kierowcy aplikacja banku poprosi o potwierdzenie płatności. Po jej akceptacji płatność za produkt jest pomyślnie zakończona.

BLIK coraz popularniejszy

Popularność BLIKA wśród Polaków nieustannie rośnie. Jak informuje operator systemu, w pierwszym kwartale 2020 roku dokonano 78 mln transakcji BLIKIEM, w tym 57,5 mln z nich zrealizowano w sklepach internetowych. W pierwszym kwartale 2019 roku Polski Standard Płatności odnotował 40 mln wszystkich transakcji BLIKIEM.

BLIK jest polskim standardem płatności mobilnych, który dostępny jest w zdecydowanej większości banków w kraju i ich aplikacjach mobilnych.