ROHLIG SUUS Logistics

Zabýváme se řízením logistiky a dodavatelských řetězců, věnujeme zvláštní pozornost vysoce profesionálnímu a individuálnímu zákaznickému servisu.

Jsme nadnárodní operátor s globálními možnostmi. V rámci doplňkové škály služeb, která zahrnuje silniční, námořní, leteckou, železniční dopravu, skladovací služby, nákladní projekty a celní služby, nabízíme našim zákazníkům nejlepší řešení optimálně přizpůsobené jejich potřebám. V portfoliu námi obsluhovaných společnosti jsou pravidelné i multiproduktové smlouvy s lídry trhu.

V Evropě máme vytvořený systém dopravy kusových zásilek obsluhující cca 200 pravidelných směrů týdně.

Leteckou a námořní dopravy realizujeme ve strategickém partnerství s mezinárodní skupinou Röhlig & Co., která je aktivní po celém světě. Řadu globálních služeb doplňuje intermodální a železniční doprava, zejména s ohledem na východní směry.

Od roku 2013 se zaměřujeme na strategický rozvoj služeb pro východní region pro podnikatele z celého světa , např. na základě spolupráce s dceřinou společností v Rusku, působící pod názvem SUUS Logistics.

Naším hlavním cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu služeb klientům v oblasti pokročilých logistických projektů a složitých procesů dodavatelského řetězce.

 

 

 

 

 

 

Žádost o cenovou kalkulaci