Železniční doprava

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní i domácím železniční dopravy, spolupracujeme s renomovanými dopravci a spedicemi v Evropě a Asii.

NAŠE NABÍDKA

Co nás odlišuje?

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní i domácí železniční dopravy, spolupracujeme s renomovanými dopravci a spedicemi v Evropě a Asii. Realizujeme pravidelnou týdenní dopravu z Evropy do Číny a z Číny do Evropy. Nabízíme také přepravy v rámci Evropy v rámci velkokapacitních přeprav včetně nebezpečného zboží.
Našim klientům připravíme řešení na organizaci dopravy také do zemí bývalého SNS, jako např.: Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Gruzie, Arménie, Kazachstánu, Uzbekistánu, Mongolsko, Tádžikistán, Turkmenistán nebo Kyrgyzstán.

Realizujeme komplexní intermodální projekty, vagonovou a kontejnerovou dopravu, které rozšiřujeme o řadu doprovodných služeb.

 

kolej.jpg

 

DOBRÉ VĚDĚT

Proč ROHLIG SUUS Logistics?

Profesionalita, odbornost a převzetí veškerých činností související s dopravou.
Poradenství a individuální přístup k zákazníkovi, který má za následek výběr nejlepší trasy přepravy vzhledem k transit time a optimalizace nákladů.
Včasné dodání a bezpečnost dopravy prostřednictvím každodenního monitorování zásilek pro celou trasu transportu a spolupráce s ověřenými, spolehlivými a seriózními dopravci.
Konstantní a rychlý kontakt se spedicí díky vyhrazenému account manažerovi zákazníka a dlouhodobým vztahům.
Přehledná nabídka „all in” bez skrytých nákladů.
Komplexní služby od jednoho operátora, díky čemu naši zákazníci ušetří čas a peníze.
Žádost o cenovou kalkulaci