Žádost o cenovou kalkulaci

Správcem vašich osobních údajů je ROHLIG SUUS Logistics CZ s.r.o. se sídlem Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10, CZ. Osobní údaje poskytnuté ve formuláři jsou zpracovávány za účelem zasílání požadovaných obchodních informací o službách poskytovaných společnostmi ROHLIG SUUS Logistics s.r.o. nebo skupinou ROHLIG SUUS.

Po správci osobních údajů máte právo požadovat: udělit přístup ke svým osobním údajům; nechat je opravit; odstranit nebo omezit jejich zpracování; vznést námitku proti jejich dalšímu zpracování; nechat je přenést; odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů (provedeném před odvoláním souhlasu) kdykoli, aniž by to ovlivnilo dodržování zákonů o zpracování; podat stížnost u dozorového úřadu.

Úplnou doložku o informační povinnosti a svá práva si můžete prohlédnout na našich webových stránkách na kartě Zásady ochrany osobních údajů (Informační doložka o zpracování osobních údajů fyzických osob, které vyplní formulář „Žádost o cenovou nabídku“). Pokud jde o všechny ostatní záležitosti související se zpracováním osobních údajů skupinou ROHLIG SUUS, můžete kontaktovat našeho zástupce pro ochranu osobních údajů na adrese: [email protected].

*Povinné pole