Akademia Sprzedaży

Akademia Sprzedaży ROHLIG SUUS Logistics powstała z myślą o kandydatach zaczynających swoją karierę zawodową.

Akademia Sprzedaży w ROHLIG SUUS Logistics to elitarny program dający możliwość zdobycia pierwszych szlifów w Dziale Sprzedaży.

Kogo szukamy?

Osób ambitnych, zorientowanych na rozwój, komunikatywnie posługujących się językiem angielskim, dobrze odnajdujących się w pracy indywidualnej i zespołowej.

Akademia Sprzedaży ROHLIG SUUS Logistics powstała z myślą o kandydatach zaczynających swoją karierę zawodową. Jako organizacja, jesteśmy skłonni zatrudniać i rozwijać osoby zainteresowane pracą w strukturach sprzedaży w branży TSL. Naszą uwagę chcemy skupić na osobach zorientowanych na ciągły rozwój, otwartych na nowe wyzwania oraz nastawionych na efektywna pracę i osiąganie rezultatów. Nadrzędnym celem jest pozyskanie do pracy w strukturach naszej organizacji osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, a wykazujących wysoki potencjał rozwojowy. By dzięki podjętym wobec nich działaniom wpłynąć na ich postawę, wiedzę i umiejętności, co pozwoli im w możliwie krótkim czasie realizować cele i zadania postawione przez przełożonych, zgodnie z celami organizacji.

Udział w Akademii Sprzedaży to gwarancja zdobycia przede wszystkim doświadczenia, nauczenia technik sprzedaży, aktywnej pracy z klientem, przy wsparciu kolegów z działu. Program trwa rok. Absolwenci zostają z nami i pracują na stanowiskach związanych z obsługą klienta lub sprzedażą.

Absolwenci Akademii Sprzedaży posiadają wiedzę, która w krótkim czasie pozwala realizować się w strukturach działu sprzedaży w całej Polsce:

„Podczas trwania projektu nauczyłam się przede wszystkim kontaktu z klientem.
W pierwszych faza wdrożenia jest to niezwykle istotne, ponieważ wbrew temu co może się wydawać, nie jest to proste. Dowiedziałam się jak czerpać wiedzę z intranetu i gdzie szukać potrzebnych informacji. Projekt umożliwił mi poznanie świata logistyki – przygotowywania wycen, ofert oraz umów logistycznych. W mojej opinii bardzo istotny jest fakt, że Akademia Sprzedaży budzi w młodych pracownikach świadomość, że nie jest wstydem czegoś nie wiedzieć lub zapytać, by w przyszłości budować swoją wartość jako pracownika w oczach pracodawcy.”

 Natalia, absolwentka Akademii Sprzedaży, obecnie pracuje jako Specjalista ds. sprzedaży w Łodzi

Akademia Sprzedaży to praca w Dziale Sprzedaży polegająca na codziennym kontakcie
z klientem poprzez:

• wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży usług,
• telefonicznym i mailowy kontakt z klientami,
• przygotowywanie wycen/raportów/analiz/ofert,
• współpracę z działami operacyjnymi.

Dołącz do Akademii jeśli:

• masz energię i otwartość na współpracę z klientami,
• z łatwością organizujesz swoją pracę,
• masz pozytywne nastawienie i zapał do pracy,
• posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta – będzie to dodatkowym atutem.

Uczestniczy Akademii Sprzedaży otrzymują:

• umowę o pracę,
• program wdrożenia i opiekę mentora,
• pakiet świadczeń pozapłacowych (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne),
• możliwość udziału w spotkaniach integracyjnych,
• realne możliwości rozwoju w strukturach handlowych.

Chcesz dołączyć do Akademii? Aplikuj: formularz aplikacji 

Zapytanie ofertowe