Biuro prasowe

News

Nowa łódzka lokalizacja ROHLIG SUUS Logistics – z myślą o Klientach i pracownikach 2017-02-22

ROHLIG SUUS Logistics otworzył w Łodzi nowy oddział, o powierzchni ponad 10.000 m². Przestrzeń biurowa zajmuje blisko 680 m² budynku, natomiast pozostałą część przeznaczono na obsługę operacji w ramach logistyki kontraktowej i terminala służącego przeładunkom krajowych i międzynarodowych przesyłek drobnicowych. Zmiana lokalizacji jest efektem dynamicznego rozwoju operatora. Nowe centrum logistyczne podniesie jakość świadczonych usług, zwiększając ponad dwukrotnie możliwości przeładunkowe i zapewniając szybszą oraz bardziej płyną obsługę Klientów.
» więcej

Obsługa logistyczna przemysłu obronnego w ofercie ROHLIG SUUS Logistics 2017-02-01

ROHLIG SUUS uzyskał rządowy certyfikat wewnętrznego systemu kontroli (WSK), wydawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Dokument umożliwia realizację transportów uzbrojenia oraz sprzętu wojskowego z Polski w każdy rejon naszego globu. Operator od lat współpracuje ze sprawdzonymi partnerami, posiadającymi doświadczenie w obsłudze tego rodzaju przesyłek.
» więcej

ROHLIG SUUS Logistics wzmacnia ofertę połączeń z Włochami 2017-01-03

ROHLIG SUUS Logistics obsługuje regularne połączenia drobnicowe z Włoch - w imporcie i eksporcie, oferując klientom krótszy czas dostawy oraz niższe stawki transportowe. W listopadzie br. operator rozpoczął współpracę z nowym partnerem – włoską firmą Stante Group.
» więcej

Umowa CETA szansą na rozwój polskiej branży logistycznej 2016-11-30

Porozumienie daje szansę na poszerzenie możliwości eksportowych rodzimych przedsiębiorstw, które po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej dynamicznie się rozwijają. CETA stwarza więc okazję do ekspansji zagranicznej polskiego biznesu na nieco obcy gospodarczo i kulturowo rynek. Umowa przyczyni się również do zwiększenia ruchu w przestrzeni powietrznej, co umożliwi powstanie nowych połączeń lotniczych, a tym samym nowej powierzchni ładunkowej w przewozach Cargo
» więcej

ROHLIG SUUS Logistics z obsługą e-commerce dla marek Media Markt i Saturn 2016-11-02

ROHLIG SUUS Logistics realizuje dla holdingu Media-Saturn, europejskiego lidera sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej, kompleksową obsługę dostaw towarów zakupionych przez Internet oraz towarów nabytych w sklepach stacjonarnych, dostarczanych pod adres kupującego.
» więcej

» archiwum aktualności

Popularne tematy