Biuro prasowe

News

ROHLIG SUUS Logistics wzmacnia ofertę połączeń z Włochami 2017-01-03

ROHLIG SUUS Logistics obsługuje regularne połączenia drobnicowe z Włoch - w imporcie i eksporcie, oferując klientom krótszy czas dostawy oraz niższe stawki transportowe. W listopadzie br. operator rozpoczął współpracę z nowym partnerem – włoską firmą Stante Group.
» więcej

Umowa CETA szansą na rozwój polskiej branży logistycznej 2016-11-30

Porozumienie daje szansę na poszerzenie możliwości eksportowych rodzimych przedsiębiorstw, które po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej dynamicznie się rozwijają. CETA stwarza więc okazję do ekspansji zagranicznej polskiego biznesu na nieco obcy gospodarczo i kulturowo rynek. Umowa przyczyni się również do zwiększenia ruchu w przestrzeni powietrznej, co umożliwi powstanie nowych połączeń lotniczych, a tym samym nowej powierzchni ładunkowej w przewozach Cargo
» więcej

ROHLIG SUUS Logistics z obsługą e-commerce dla marek Media Markt i Saturn 2016-11-02

ROHLIG SUUS Logistics realizuje dla holdingu Media-Saturn, europejskiego lidera sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej, kompleksową obsługę dostaw towarów zakupionych przez Internet oraz towarów nabytych w sklepach stacjonarnych, dostarczanych pod adres kupującego.
» więcej

Niestandardowe przesyłki do krajów Skandynawii 2016-09-29

ROHLIG SUUS Logistics uzupełnił swoją ofertę o usługę, skierowaną do klientów dostarczających do krajów Skandynawii przesyłki, charakteryzujące się określonymi, niestandardowymi parametrami, których nie obejmuje klasyczny serwis drobnicowy ani transport całopojazdowy.
» więcej

Kompleksowa oferta połączeń ROHLIG SUUS Logistics z Kazachstanem 2016-09-28

Niedawna wizyta prezydenta Kazachstanu w Polsce - Nursułtana Nazarbajewa, stała się okazją do pogłębienia relacji obu państw w zakresie współpracy gospodarczej, mającej na celu m.in. zwiększenie eksportu polskich towarów rolno-spożywczych oraz wzmocnienie obecności naszych rodzimych firm na tamtejszym rynku.
» więcej

» archiwum aktualności

Popularne tematy