Biuro prasowe

Komentarze ekspertów

Integracja systemów i aplikacji w usługach operatorów logistycznych 2016-10-28

Integracja z systemami informatycznymi klientów stanowi jeden z kluczowych obszarów w działalności operatora logistycznego i bez wątpienia niesie korzyści dla obydwu stron. W szczególności możemy do nich zaliczyć zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wyeliminowanie błędów we wprowadzanych danych, czy szybszą reakcję na sytuacje wyjątkowe.
» więcej

Wpływ kryzysu imigracyjnego na łańcuch dostaw 2016-10-21

1- Jak kryzys imigracyjny wpłynął na zarządzanie łańcuchem dostaw? Czynnikiem, który może mieć wpływ na zarządzanie łańcuchem dostaw w kryzysie imigracyjnym, są kwestie związane z samym transportem, gdy trasa przejazdu przebiega przez kraje dotknięte bądź zagrożone taką sytuacją.
» więcej

Drobnica w Polsce 2016-10-21

W 2015 roku odnotowaliśmy 20 - procentowy wzrost udziału przewozów drobnicowych w transporcie krajowym, natomiast tylko przez pierwsze osiem miesięcy bieżącego roku, zaobserwowaliśmy już blisko 30 – procentowy wzrost względem roku ubiegłego
» więcej

Wpływ rozwoju e-commerce na wzrost liczby i specyfikę magazynów 2016-10-21

Rynek magazynowy w Polsce rośnie w siłę. Jego dynamizacji sprzyja gospodarka naszego kraju, napływające środki europejskie oraz zmieniająca się infrastruktura drogowa, która jest jednym z warunków rozwoju powierzchni magazynowych.
» więcej

Rozwijające się połączenia z Dalekim Wschodem 2016-08-04

Rozwijająca się oferta połączeń ROHLIG SUUS Logistics z Dalekim Wschodem, a szczególnie z Chinami, jest wynikiem strategii budowania możliwie szerokiej i kompleksowej palety usług logistycznych oraz szybkiego reagowania firmy na potrzeby klientów. Operator realizuje transporty w obszarze frachtu morskiego, lotniczego i kolejowego, zapewniając swoim kontrahentom różne opcje wyboru.
» więcej

Nowe rozwiązania i usługi, wprowadzone w ramach logistyki kontraktowej 2016-08-04

W ostatnich latach dostrzegliśmy wzrost zapotrzebowania na usługi logistyczne, jako wynik rozwijającej się gospodarki w naszym kraju. Takie obserwacje zaowocowały podjęciem odpowiednich kroków, by właściwie odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku.
» więcej

Branża budowlana - wyzwania w obsłudze logistycznej 2016-07-26

ROHLIG SUUS Logistics od lat współpracuje z kilkoma znaczącymi, rynkowymi graczami branży budowlanej, w zakresie projektów wysokowolumenowych. Sprostanie wymaganiom klientów tego sektora, umożliwia kompleksowa i zróżnicowana oferta produktowa, przekładająca się na wysoką jakość obsługi...
» więcej

Popularne tematy